O mnie

zdj3zdj1zdj4
 

 

Kiedy byłam mała postawiłam sobie jeden główny cel. Będę szczęśliwa. Dzisiaj mogę powiedzieć, że go osiągnęłam. Teraz tylko udoskonalam swoje szczęście, ponieważ kocham dążyć do perfekcji. Jestem  niezależna kolekcjonerka najlepszych w moim życiu wspomnień i marzeń, których spełnianie daje mi niesamowitą radość. A to sprawia, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Gdy czegoś naprawdę pragnę – osiągnę to. Uwielbiam działać. Nie znoszę bezczynności.

 

 

 

Nie cierpię pojęcia władzy, za to uwielbiam otaczać się autorytetami. Od zawsze byłam pewna, że jestem całkowicie aspołeczna. Teraz  jednak wiem, że zwyczajnie nie lubię otaczać się byle kim. Uwielbiam ludzi takich jak ja – pozytywnych, otwartych, pełnych pasji i kochających świat. I tylko takie osoby chcę mieć wokół siebie.

 

 

 

Kilka lat temu Zakochałam się bezgranicznie  w Warszawie, która mnie inspiruje i napędza do działania. Najchętniej nie rozstawałabym się z aparatem łapiącym ulotne chwile. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrej muzyki, która pozwala mi odnaleźć w sobie siłę oraz motywację, abym nieustannie dążyła do spełniania wszelkich pragnień i celów.

 

 

 

Każdego dnia uczę się cieszyć z małych rzeczy.  Staram się czerpać z życia jak najwięcej radości. Smutki? Wszystkie topię w Wiśle. Od zawsze samodzielnie dążę ku pełni szczęścia. Ze skutkiem pozytywnym.

 

 

 

A blog?

 

 

 

 
To azyl dla moich wspomnień i myśli.

zdj2zdj5zdj6