Podsumowanie miesiąca – Październik

Po nastrojowym dniu pełnym zadumy jakim jest Święto Zmarłych nadszedł czas na podsumowanie października.

Miesiąc zaliczany do jesiennej pory roku, ale jednak tym razem sprezentował nam kilkudniowy śnieg..Dla niektórych frajda, dla innych frustracja i sporo nerwów.. ;)

Liczba przeczytanych książek: 9

Liczba przeczytanych stron w miesiącu: 2817

Liczba przeczytanych stron dziennie: 91

Najbardziej zachwyciła mnie i wyryła się w moim sercu książka: „Rozkosz nieujarzmiona” – Larrisa Ione

Najbardziej poruszyła mnie książka: „Misery” – Stephen KingNajmniej podobała mi się książka: „Życie miłosne” – Zeruya Shalev

Liczba wyświetleń w miesiącu: 920

Obserwuje mnie: 50 osób, serdecznie wam dziękuję! :)Najpopularniejsza recenzja wg statystyk: Joanne Limburg – „Moje życie w kręgu obsesji. Pamiętnik”

Recenzja książki Joanne Limburg„Moje życie w kręgu obsesji. Pamiętnik” miała zadecydować o mojej współpracy z portalem Zaczytajsie.pl .. i z przyjemnością mogę ogłosić, że udało mi się! :) Jestem ogromnie zadowolona z tej współpracy, tym bardziej, że ze strony pani Małgosi mogę liczyć

na konstruktywną i szczerą krytykę oraz świetne rady. W listopadzie spodziewajcie się recenzji książki „Dybuk” Marka Świerczeka !

Drugą dobrą wiadmością jest wygrana w portalu nakanapie.pl książki „Upalna zima” autorstwa tzw. Karety Wrocławski czyli Adama Cebuli, Eugeniusza Dębskiego, Andrzeja Drzewińskiego oraz Piotra Surmiaka za recenzję „Po trzecie dla zasady” Janet Evanovich :)

Już listopadową niespodzianką (ale nie mogę się powstrzymać, żeby już dzisiaj o tym wam napisać) jest otrzymanie do recenzji od portalu nakanapie.pl książki „Kamienica przy Kruczej” Marii Ulatowskiej, która skrycie i niemiłosiernie mi się marzyła :)

Jestem również przeszczęśliwa z powodu mojego chłopaka, któremu poleciłam książkę „Hyperversum” Cecilii Randall i tak go wciągnęła, że już ją przeczytał i teraz z niecierpliwością czeka na kolejny tom. Jeżeli mój ukochany naprawdę zacznie czytać, to zrodzi się we mnie radość nie z tej ziemi ! :)

Jutro spodziewajcie się zdjęć stosików, jakie ostatnio mi się nazbierały.. :)

Pozdrawiam i miłego dnia życzę !

10 komentarzy

  1. U mnie obecnie jakiś totalny zastój… Mam nadzieję, że to się zmieni wkrótce. I gratuluje przekonania chłopaka do czytania. ^^ Sama wiem, że to nie łatwe, jeśli ktoś wcześniej rzadko czytał książki. ;C

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *