merz specialW tym roku postanowiłam jeszcze bardziej zadbać o swój organizm. Mam dość przesuszającej się skóry czy wypadających włosów. Wcześniej olewałam sobie robienie regularnych peelingów czy maseczek, ale od początku tego roku pilnuję się i widzę znaczącą poprawę. Teraz, kiedy nauczyłam się pić większą ilość wody, jest jeszcze lepiej. Jednakże wciąż mam ogromne problemy między innymi z kondycją moich włosów. Próbowałam już różnych szamponów, odżywek, masek czy olejków, ale żaden na dłuższą metę mi nie pomógł.

merz special

Tak wiem – prawidłowa pielęgnacja zaczyna się od środka. W związku z tym, oprócz picia odpowiedniej ilości płynów, staram się jeść zdrowo i dostarczać organizmowi niezbędnych witamin. Jednakże prawdopodobnie w dalszym ciągu mojemu organizmowi nie są dostarczane wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Dodatkowo w czasie egzaminów dochodził stres, który jak wiadomo również nie wpływa korzystanie na stan naszego zdrowia. Z tego powodu zdecydowałam się podjąć trzymiesięczną kurację suplementem diety Merz Spezial Dragees, która ma na celu poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci poprzez uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów. Otrzymałam 3 opakowania po 60 drażetek, które mam stosować dwa razy dziennie. Och, to będzie sprawdzian dla mojej pamięci! ;D A tak serio, to będę trzymać opakowanie w widocznym miejscu, a dodatkowo przygotuję sobie jakieś przypominajki – tak w razie czego! Wiadomo, jak ważna przy takich kuracjach jest systematyczność. :)

merz special

Merz Spezial Dragees nie tylko pomagają na wzrost włosów, lecz również na wzmocnienie ich struktury. Dlatego mam nadzieję, że dzięki nim moje długie włosy wreszcie staną się gęstsze i bardziej lśniące oraz sprężyste. To jest główny cel mojej kuracji. Jeśli się w tym zakresie rzeczywiście sprawdzi – będę naprawdę szczęśliwa!

merzspecialmerzspecial

Nie mam specjalnych oczekiwań w stosunku do paznokci, ponieważ moje z natury są bardzo mocne, szybko rosną i bardzo rzadko się łamią. Jednak jestem ciekawa czy w jakiś sposób poprawi się ich wygląd po tej trzymiesięcznej kuracji.

merzspecial

Drażetki mają również zadanie odżywić skórę – sprawić, że stanie się ona bardziej promienna. Czytałam, że u innych dziewczyn ponadto wyrównał się koloryt skóry, wzrósł poziom jej nawilżenia, a nawet „wyprasowały się” zmarszczki pod oczami.  Jeżeli faktycznie i u mnie w ten sposób zadziałają, to będę naprawdę szczęśliwa! Tak więc zabieram się za kurację, bo przecież celem mojego życia jest właśnie dążenia do pełni szczęścia, o! ;)

merzspecial

Wpis powstał przy współpracy z marką Merz Spezial

32 komentarze

 1. Jestem bardzo ciekawa efektów. Mi również przydałaby się taka kuracja ale odnośnie paznokci. Strasznie się łamią ;/ Daj znać jak efekty! :) – Angelika

  BelieveeDreamss
 2. Po ciąży moje włosy przeszły istny armagedon, na szczęście troszkę się wsystko unormowalo więc mam nadzieję, że z takiej kuracji nie będę musiała stosować 😊 Tobie życzę powodzenia!

  Niźnik Karolina
 3. Ehh u mnie systematyczność leży i to mój największy problem jeśli chodzi o suplementy diety! A czy mi się dobrze kojarzy że te tabletki są z drożdżami? Coś mi się tak kojarzą ale może to kiedyś takie były a teraz skład się zmienił. Ja z drożdżami niestety nie mogę brać.

  Jeśli chodzi o włosy to najlepsze są te tabletki z biotyną, w odpowiedniej ilości oczywiście :)

  Pozdrawiam i życzę pięknych włosów :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *