Czytelnicze życie nie ogranicza się jedynie do książek i chyba każdy z was doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jednocześnie moją egzystencję świetnie opisują słowa Carlosa Ruiza Zafona „Czytać to bardziej żyć, to żyć intensywniej”. To właśnie między innymi dzięki książkom otworzyłam się na ludzi, a świat nie jest już taki szary jak wcześniej. A do tego od czasu kiedy zaczęłam prowadzić zdrowy tryb życia, poświęcać większą uwagę swojemu wyglądowi zewnętrznemu, a także starając na każdym kroku się rozwijać stałam się o wiele bardziej szczęśliwa i w moim umyśle narodziła się myśl o stworzeniu kolejnego bloga, na którym mogłabym się dzielić tym szczęściem i swoimi innymi pasjami. Jednakże po głębszym zastanowieniu się nad tym pomysłem stwierdziłam, że jest to bez sensu, ponieważ powinnam porządnie skupić się na jednym blogu, niż tworzeniu ich nie wiadomej ilości. Tym bardziej, że z każdym dniem dochodzą mi kolejne obowiązki, a czasu wydaje się być coraz mniej.

W związku z tym postanowiłam po prostu rozwinąć bardziej swoje skrzydła tutaj, a tym samym pozwolić wam na lepsze poznanie mojej osoby. :) Oczywiście książki i recenzje wciąż będą przeważały wśród wpisów, ponieważ to one są moim priorytetem na tym blogu. Jednakże będziecie mogli przeczytać od czasu do czasu coś na temat sportu, zdrowych produktów, moich przygotowań do ślubu oraz innych inspiracji i zainteresowań. Mam nadzieję, że spodoba się wam ta zmiana i będziecie jeszcze z większą przyjemnością odwiedzali ten mój skromny zakątek. :)

Pozdrawiam gorąco! :)

14 komentarzy

  1. Na tym ostatnim zdjęciu z bańkami wyszłaś jak nie Ty ;)
    Jeżeli chodzi o rozwinięcie bloga, urozmaicenie go innymi wpisami to jestem jak najbardziej za. W końcu to Twoja przestrzeń, niekiedy w recenzjach wtrącasz jakieś wątki z życia prywatnego, więc niewiele będzie się to różniło. I aby to Cię satysfakcjonowało.
    A szablon jest zdecydowanie ładniejszy! Może i tamten był o książkach, ale ten ma w sobie coś, jakąś magię. I nie chodzi mi tylko o Twoje zdjęcia :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *