Gdyby nie to, że na innym blogu zauważyłam tytuł posta „podsumowanie miesiąca” zupełnie bym zapomniała, że faktycznie się skończył sierpień! Moje życie zaczyna kręcić się wokół przygotowań do wesela, zbierania pieniędzy, a więc i pracy oraz studiów, które już rozpoczynam pod koniec września i kompletnie tracę poczucie czasu!  Ale niby mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą… W takim razie ustalmy, że jestem szczęśliwa ;)

Przed samym podsumowaniem sierpnia zapraszam was do odwiedzenia zakładki „Sprzedam” gdzie znajdziecie mnóstwo, NOWYCH i TANICH książek, które z przyjemnością wam sprzedam. :) M.in „Uciekinier” Kinga czy „Odważni” Evansa. Naprawdę warto!  Proszę was również o rozpowszechnianie tej strony, pokazywaniu jej znajomym etc. ;) Liczę na waszą pomoc! :)

Liczba przeczytanych książek: 7Liczba przeczytanych stron w miesiącu: 1653

Liczba przeczytanych stron dziennie: 53

Najbardziej zachwyciła mnie i wyryła się w moim sercu książka: „Zeszyt z Aniołami” Moniki Madejek , „Klatka” Sary Antczak

Najmniej podobała mi się książka: cała seria Anny Łajkowskiej – „Pensjonat na wrzosowisku” , „Miłość na wrzosowisku” i „Cienie na wrzosowisku”

 Liczba wyświetleń w miesiącu: 1 303

Obserwuje mnie: 106 osoby, serdecznie wam dziękuję! :)

Najpopularniejsza recenzja wg statystyk: „Dom tajemnic” – Lorena Martin D. 

Zapraszam wszystkich na stronę facebookową mojego bloga :)

KLIK :)

Pozdrawiam serdecznie !

8 komentarzy

  1. Widzę podobny wynik – przynajmniej jeśli chodzi o liczbę przeczytanych książek, bo jednak stron było u mnie więcej. Gratuluję i życzę, aby kolejny miesiąc przebiegł jeszcze lepiej. Ja również chętnie sprzedałabym niezły zbiorek swoich książek, bo też przygotowuję się do wesela, ale moje już za niecały rok. ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *