Spacer po Parku Skaryszewskim, czyli jesienna sesja zdjęciowa
20 września. Ostatni w pełni wolny dzień do końca miesiąca. A więc ostateczny moment, aby wykorzystać piękną, polską jesień! Wobec tego zapytałam znajomego, czy nie zrobiłby mi i partnerowi małej sesji zdjęciowej. Jego prace uwielbiam już od lat i od dawna nosiłam się z zamiarem złożenia mu tego typu propozycji. …
