Zostaliśmy na lodzie – Klaudia Bianek

  Zostaliśmy na lodzie – Klaudia Bianek   Nie przychodzi mi łatwo opisanie swoich wrażeń po lekturze „Zostaliśmy na lodzie” autorstwa Klaudii Bianek. To moja druga książka tej autorki i jak „Życie po tobie” całkiem mi się podobało, tak tu byłam bardzo zawiedziona.   Zuza od najmłodszych lat trenuje łyżwiarstwo …

Trzy premiery sierpnia 2021 warte uwagi

Trzy premiery sierpnia 2021 warte uwagi Trzy premiery sierpnia, które według mnie są warte uwagi. Zobaczcie jakie pozycje będziecie mogli przeczytać już w tym miesiącu! PREMIERA 11.08.2021 Dorota od lat żyje pod jednym dachem z mężem despotą, stwarzając na zewnątrz pozory normalności. Kobieta obmyśla w tajemnicy plan uwolnienia się od …