WYNIKI KONKURSU: Wygraj książkę Marianne Fredriksson – „Simon i dęby”!
Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie. Zdaję sobie sprawę, że jest ich mało głównie z powodu niełatwego pytania, dlatego wszystkim uczestnikom należą się gromkie brawa, że pokonali lenistwo, wytężyli swoje szare komórki i napisali naprawdę świetne odpowiedzi. :) Zwycięzcą zostaje: Paulina Łuczak Gratuluję Paulinie, a was zachęcam do …
