WYNIKI KONKURSU: Wygraj książkę Marianne Fredriksson – „Simon i dęby”!

Dziękuję wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie. Zdaję sobie sprawę, że jest ich mało głównie z powodu niełatwego pytania, dlatego wszystkim uczestnikom należą się gromkie brawa, że pokonali lenistwo, wytężyli swoje szare komórki i napisali naprawdę świetne odpowiedzi. :) Zwycięzcą zostaje: Paulina Łuczak Gratuluję Paulinie, a was zachęcam do …

KONKURS: Wygraj książkę Marianne Fredriksson – „Simon i dęby”!

Zupełnie przypadkowo znalazły się w mojej biblioteczce dwa egzemplarze recenzenckie książki Marianne Fredriksson pod tytułem „Simon i dęby”. W związku tym postanowiłam wraz z wydawnictwem Replika przeprowadzić dla was konkurs.  Zadanie, które dla was przygotowałam nie będzie należało to najprostszych. Ale jako, że sama nie lubię pytań konkursowych typu „Dlaczego …