Warszawskie Targi Książki…

To już drugie na których będę!

Z kim się zobaczę w sobotę albo w niedzielę?

Z jakimi autorami zamierzacie się spotkać? Jakie książki chcecie sobie kupić na targach?

Ja planuję spotkać się przede wszystkim z Ewą Chodakowską oraz Małgorzatą Gutowską-Adamczyk.

Jeśli się uda zobaczę się również z Andrzejem Pilipiukiem, Marią Ulatowską, Katarzyną Pakosińską, Katarzyną Michalak, Martyną Wojciechowską, Katarzyną Bereniką Miszczuk oraz Jackiem Komudą.

Zamierzam również uczestniczyć w niedzielnej akcji portalu Lubimyczytać, czyli „Z półki na półkę”. :)

I może w końcu uda mi się kupić „Złego” Tyrmanda… :)

Juz nie mogę się doczekać tych dwóch wspaniałych dni!

Właśnie dostałam informację z Bukowego Lasu o specjalnej promocji obowiązującej na Warszawskich Targach Książki. Kto kupi „Gwiazd naszych wina”, dostanie kod na rabat 20% na „Papierowe miasta”, do wykorzystania na fabryka.pl i ksiazki.pl aż do końca czerwca! :) Zachęcam do skorzystania z tej fantastycznej promocji!

10 komentarzy

  1. Zazdroszczę ci, że masz okazję pojawić się na targach książki w Warszawie. Sama mieszkam za daleko, na drugim końcu Polski, a samej boję się jechać. A szkoda, bo chętnie bym to zrobiła skoro tyle wspaniałych autorów ma się pojawić. Jednak jeszcze zostają targi w Krakowie i Katowicach :D
    Dwadzieścia procent to znowu nie tak dużo, ale kiedyś trzeba te książki nareszcie kupić i przeczytać skoro wszyscy polecają :>

  2. To się, moja droga, spotkamy :) Będę na miejscu w niedzielę około 11:30-50 w zależności od tego, ile czasu zajmie wejście do środka. Będę polować z koleżanką na kolejkę do wymiany i rezerwować miejsce rodzince, która potem do mnie dojedzie :) Rok temu było dużo ciekawych pozycji na wymianie? :) Napisz mi smsa, to może jutro zadzwonię i się zgadamy ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *