Biblia – PISMO ŚWIĘTE STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU z soczewką

BIBLIA, którą W KOŃCU możesz czytać!

Do ekskluzywnego wydania BIBLII – zawierającej 121 biblijnych ilustracji Gustave’a Doré – została dodana soczewka powiększająca ułatwiająca lekturę. Soczewka mieści się pod okładką Biblii, jest lekka, wygodna w użyciu i niezastąpiona dla Czytelników mających problemy ze wzrokiem.

Przekład – dokonany przez jednego tłumacza księdza biskupa Kazimierza Romaniuka w ciągu 35 lat – wyróżnia duża komunikatywność języka oraz ekumeniczny charakter.

Wartością duchową tego wydania jest także to, że zawiera ono osobiste błogosławieństwo Jana Pawła II dla Czytelników, którzy z Rodzinami czytają Pismo Święte.

Specjalne strony przeznaczone na zapisywanie rodzinnych wydarzeń sprawiają, że BIBLIA ta może stać się kroniką rodzinną i gościć w rodzinach przez pokolenia.

Bogato zdobiona twarda okładka, złoty ornament, ozdobny grzbiet i złota wstążka, soczewka, a także stosunkowo niska cena – to dodatkowe atuty tego wydania.  

Biblia – PISMO ŚWIĘTE STAREGO I NOWEGO TESTAMENTU z soczewką

tłumaczenie ks. biskup Kazimierz Romaniuk

Wydawnictwo M

3 komentarze

  1. Już kilka razy zabierałam się do tego by przeczytać Biblię w całości, ale zawsze coś stawało mi na drodze. Nie były to jednak małe litery więc myślę, że obejdę się bez tego wydania choć ilustracje kuszą, oj kuszą:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *