Cel, Karolina Wójciak

Cel – Karolina Wójciak

 

„Cel” to kolejna znakomita książka Karoliny Wójciak, którą będę wszystkim mocno polecać. Jestem pod wrażeniem jak znakomity użytek potrafi zrobić ta kobieta ze swojej nieograniczonej niczym wyobraźni. Niesamowita pomysłowość oraz styl pisarski tej autorki sprawiają, że od jej książek nie sposób się oderwać choćby na moment. Tak też było w przypadku wspomnianej powyżej pozycji.

 

Marek jest znanym i szanowanym lekarzem, który prywatnie zajmuje się samotnym wychowaniem swojej ukochanej córeczki. Pod presją siostry zaczyna korzystać z aplikacji randkowej. Podchodzi do tego z negatywnym nastawieniem, aż do poznania na niej pewnej kobiety.

 

Oliwia jest mistrzynią uwodzenia i właśnie tym zajmuje się zawodowo. Wydobywa od mężczyzn materiały, które później zostają wykorzystane do szantażu. W jej życiu wszystko znakomicie się układa, aż do momentu, gdy po raz pierwszy partaczy akcję. W jednej chwili cały jej świat zamienia się w gruzy. Okazuje się, że zostaje na nich sama, a na dodatek musi uciekać.

 

„Człowiek to takie stworzenie, które potrafi samo sobie stanąć na drodze, blokując szczęście.”

 

„Cel” to unikatowa książka przepełniona niebanalnymi zwrotami akcji i nacechowana takimi emocjami, że aż brak mi słów. Karolina Wójciak również tym razem co chwilę zaskakuje i z każdą stroną coraz bardziej miesza w głowie. A do tego potrafi szokować tak, że praktycznie bez przerwy czyta się tę pozycję z otwartymi ustami. Autorka stworzyła wciągającą i totalnie nieprzewidywalną historię, w której nic nie jest oczywiste. Nie zapomniała również o zafundowaniu nieustannego napięcia i gęstej atmosfery. A jako towarzystwo zapewniła świetnie wykreowanych bohaterów. Każdy z nich ma swoje za uszami, nikt nie jest idealny.

 

„Jak człowiek ma coś na co dzień, to nie czuje wyjątkowości tego, co posiada. Dopiero, gdy to traci, zauważa, jakim był szczęściarzem.”

 

Po przeczytaniu książki „Cel” dostrzegłam jak okładka idealnie odzwierciedla jej treść. Ogromnie się cieszę, że Karolina Wójciak się na nią zdecydowała. Sama wykonała sobie zdjęcia i w moim odczuciu wyszły jej genialnie, a hasło znajdujące się pod tytułem jest taką wisienką na torcie. Rewelacyjne jest dla mnie też to, że w dalszym ciągu autorka tak bardzo stawia na jakość nie tylko pod względem tego co pisze, ale również jak to później wydaje. Perfekcja w czystej postaci! Jeżeli potrzebujecie powiewu świeżości i szukacie książek inne niż wszystkie, to koniecznie sięgnijcie po książki Karoliny Wójciak. Niech one będą waszym CELem.

 

Egzemplarz recenzencki otrzymałam od Karoliny Wójciak, a jeśli zakupisz książkę klikając jedną z opcji poniżej, ja otrzymam z tego niewielką prowizję:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *