odpowiedz aniola, diana cooper

Nad moim łóżkiem w domu rodzinnym znajduje się obrazek przedstawiający Anioła z dwójką dzieci. Pamiętam, że sama go wybrałam w dzieciństwie na wyjeździe z dziadkami do Lichenia. Za każdym razem kiedy widzę ten sam wizerunek Anioła z dziećmi jakoś momentalnie raduje mi się serce. Do tej pory czuję do niego ogromny sentyment.

Nie każdy wierzy w istnienie aniołów.  Ale czy nie macie czasami tak jak w bajkach, kiedy w pewnych sytuacjach nad jednym ramieniem bohatera pojawia się diabełek a nad drugim aniołek? Kiedy idzie wam w życiu coś nie tak, macie gorszy dzień to z jednej strony nie czujecie, że coś podpowiada wam, żebyście się poddali, dali sobie spokój. Ale z drugiej czujecie jednak, że ktoś was motywuje, sugeruje rozmowę z drugą osobą czy wyciszenie się i przemyślenie sprawy na spokojnie? Niektórzy mogą stwierdzić, że to intuicja. Ale zapewne osoby wierzące uważają, że w ten sposób czuwa nad nimi ich Anioł Stróż. Dla niektórych może być to dziwne i niepojęte. Lecz dla tych osób często  Anioł Stróż jest  takim niewidocznym przyjacielem, który nigdy, za nic w świecie, ich nie opuści.

Osobiście bardzo interesuję się aniołami. Nawet jeśli chodzi o fantastykę, to najczęściej bohaterami wybranych przeze mnie pozycji są anioły. Dlatego też z przyjemnością sięgnęłam po dzieło Diany Cooper pod tytułem „Odpowiedź Anioła”.  Odnoszę wrażenie, że jest coś w tym,  że nad każdym z nas bez wyjątku, czuwa Anioł Stróż. Nade mną, nad Tobą, nad członkami Twojej rodziny, sąsiadami,  a nawet nad ludźmi, którzy w swoim życiu zboczyli z drogi. Z chęcią więc pogłębiam swoją wiedzę na ten temat, byłam ciekawa również co do powiedzenia ma autorka książki „Odpowiedź Anioła„.

Dzieło Diany Cooper składa się z odpowiedzi na różnorodne pytania dotyczące nie tylko Aniołów, ale ogólnie duchowości, energii, karmy, celu w życiu, uzależnień, śmierci, związków, wojen, katastrof etc. Dotyka wszelkich interesujących nas aspektów, często dotykających spraw codziennych. Książka dzieli się na trzy części: duchową, społeczną i ogólną.  W każdej z nich odnajdziemy odpowiedzi na pytania, które zadajemy sobie każdego dnia. Oczywiście wszystkie odpowiedzi w jakiś sposób nawiązują do działalności Aniołów i postrzegania przez nie naszego świata. Diana Cooper pomaga nam również nawiązać kontakt z własnym Aniołem Stróżem poprzez modlitwy, ćwiczenia czy wizualizacje.

Pytania i odpowiedzi ułożone są jasno i przejrzyście. Prosty język sprawia, że nie ma problemu ze zrozumieniem książki Diany Cooper. Dodatkowo autorka urozmaica czasami odpowiedzi krótkimi opowieściami z życia pewnych ludzi. Pomimo tego, że „Odpowiedź Anioła” nie zalicza się do obszernych pozycji, lecz mimo to jest bardzo treściwa. Ilość zawartych w niej pytań i odpowiedzi jest naprawdę, naprawdę spora.

„Odpowiedź Anioła” Diany Cooper jest cenną pozycją dla osób, które mają chwile  zwątpienia,  potrzebują wsparcia bądź odpowiedzi na nurtujące pytania płynące podobno wprost od niebiańskich wysłanników. Trzeba jednak pochodzić do tej książki z lekkim przymrużeniem oka. Wiele odpowiedzi jest bowiem naciąganych, tak aby sama książka była bardziej ciekawa niż wiarygodna. Niektóre pytania były też zbędne, albo odpowiedzi na nie ogólnodostępne, bądź znane raczej każdemu człowiekowi. Lecz mimo wszystko myślę, że warto się z nią zapoznać i poczytać co nie co o „niebiańskim wsparciu w ziemskich problemach”.

Egzemplarz recenzencki otrzymałam od Wydawnictwa Studio Astropsychologii, a jeśli zakupisz książkę klikając jedną z opcji poniżej, ja otrzymam z tego niewielką prowizję:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *