Ksiązka, Dzień Matki

Jeśli zakupisz książkę klikając jedną z opcji poniżej, ja otrzymam z tego niewielką prowizję

Książka na Dzień Matki – książkowe propozycje prezentowe

 

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Pomyślałam, że z okazji tego święta przygotuję post z książkowymi propozycjami prezentowymi, które możecie podarować swojej mamie. W ankiecie, którą opublikowałam na Instastory, większość z Was pozytywnie zareagowała na ten pomysł. Wobec tego zapraszam Was na wpis „Książka na Dzień Matki – książkowe propozycje prezentowe”.

 

 

1. Magdalena Kawka, Małgorzata Hayles – cykl „Kobiety nieidealne”

Kobiety nieidealne

To seria, którą pokochałam całym swoim sercem. Na blogu możecie przeczytać już recenzję pierwszej, drugiej i trzeciej części. Czwartej również wkrótce się pojawi. 

2. Magdalena Witkiewicz – cykl „Dobre myśli”

Magdalena Witkiewicz, Dobre myśli

Według mnie cykl „Dobre myśli” to idealny prezent dla mamy. W szczególności ze względu na ostatnią część serii, która nosi tytuł „Nie ma jak u mamy”. Oczywiście nie chodzi tu tylko o sam tytuł. Jest to książka, która jest takim wyrazem szacunku dla wszystkich matek, dla tego co dla nas robią. Cykl dobre myśli możecie kupić w pakiecietutaj znajdziecie najlepsze oferty pod względem cenowym.

3. Książki Reginy Brett

Regina Brett

Na zdjęciu brakuje książki „Bóg nigdy nie mruga”, ponieważ… pożyczyłam ją mamie swojego męża. Myślę, że książki tej autorki również są bardzo dobrym pomysłem na prezent. I także w tym przypadku istnieje możliwość kupienia ich w pakiecie, np. tutaj zestaw składający się z trzech pozycji: „Kochaj”, „Jesteś cudem”, Bóg nigdy nie mruga”. Jeżeli jednak nie interesują Was pakiety, to „Bóg nigdy nie mruga” w dobrej cenie dostaniecie na Livro.pl, „Jesteś cudem” na allegro, „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę” także na Livro.pl, „Kochaj” na allegro albo Tania Książka, a „Mów własnym głosem” na Świat Książki. Możecie też swojej mamie podarować „Twój dziennik. 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień”. W dobrej cenie dostaniecie go na Livro.pl albo allegro.

4. Książki Jodi Picoult

Jodi Picoult

Jodi Picoult to moja ulubiona autora, a jej książki polecam z całego serca. Moje ukochane to „Świadectwo prawdy” oraz „Dziewiętnaście minut„, ale myślę, że mamom może spodobać się także „Bez mojej zgody„.

5. Nicholas Sparks

Nicholas Sparks

Jeżeli Twoja mama uwielbia pięknie opowiedziane miłosne historie, które wycisną łzy wzruszenia z jej oczu, to myślę, że książki Nicholasa Sparksa będą strzałem w dziesiątkę. W szczególności polecam „Pamiętnik„, ale również „Ślub” czy „Szczęściarz„.

6. Harlan Coben

Harlan Coben

A jeśli Twoja mama kocha kryminały bądź thrillery, to myślę, że mogą spodobać się jej książki Harlana Cobena. Słyszałam mnóstwo dobrego o cyklu „Myron Bolitar”. Pierwszy tom tego cyklu to „Bez skrupułów„. Dobrze jest również oceniania trylogia „Mickey Bolitar”, na którą składają się „Schronienie” „Kilka sekund od śmierci” i „Odnaleziony”. Jednak to seria skierowana głównie do młodzieży, więc raczej pewniejszym będzie sprezentować mamie którąś z części serii o Myronie Bolitarze albo jakąś powieść niezwiązaną z żadną inną, np. „Nie mów nikomu”. :)

A Wy jakie książki polecacie jako prezent z okazji Dnia Matki? Stwórzmy razem listę najlepszych prezentów książkowych dla mam! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *