Karolina Wójciak, To będzie nasza tajemnica

Karolina Wójciak – To będzie nasza tajemnica

Na temat książki „To będzie nasza tajemnica” Karoliny Wójciak słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii. Z tego względu ucieszyłam się niezmiernie, gdy autorka zaproponowała mi jej zrecenzowanie. Jak zawsze, nie wnikając w treść fabuły, zabrałam się za jej lekturę. Okazało się, że to była dobra decyzja, ponieważ naprawdę warto całą historię zawartą na kartach tej powieści odkryć samodzielnie. Wówczas przyjemność z jej poznania jest jeszcze większa.

Na szczęście opis, który znajduje się z tyłu okładki, również nie zdradza za dużo. Karolina Wójciak skontrowała go wręcz genialnie – nie za długi, bez spoilerów, a za to budzący zaintrygowanie. Oby jak najwięcej takich opisów książek! Myślę, że lepiej nie ujmę esencji tego dzieła niż sama autorka, dlatego w tym miejscu pozwolę sobie przytoczyć jej słowa: >> „To będzie nasza tajemnica” to historie Ady i Tymka, które pokazują, jak żądza staje się silniejsza niż zdrowy rozsądek, jak potrzeba akceptacji może przerodzić się w obsesję i jak zbrodnia może bezpowrotnie zniszczyć życie. Pamiętaj, pewne tajemnice zawsze wyjdą na jaw. <<

Kundelek literacki

Karolina Wójciak w kontekście książki „To będzie nasza tajemnica” używa określenia „kundelek literacki”, bowiem jest pozycja łącząca kilka gatunków. Odnajdziecie w niej genialnie skomponowaną mieszankę powieści obyczajowej i erotycznej, dramatu, sensacji, a także thrillera psychologicznego. Nie sądziłam, że z takiego zmiksowania może wyjść coś tak fenomenalnego, a jednak!

Karolina Wójciak jest znakomitym obserwatorem rzeczywistości. W książce „To będzie nasza tajemnica” porusza trudne, lecz realne problemy, które mogą dotknąć każdego z nas. Historia, którą stworzyła jest wciągająca, pełna emocji, nieprzewidywalna i do granic prawdziwa. Autorka przez cały czas trzyma czytelnika w napięciu, aby na sam koniec wbić go w przysłowiowy fotel. Podczas lektury nieustannie byłam pozytywnie zaskakiwana jej pomysłowością, ale zakończenie już kompletnie mnie wstrząsnęło i zamurowało. Cały czas miałam usta otwarte ze zdumienia i jeszcze długo po zamknięciu książki nie mogłam dojść do siebie.

Zdecydowanie warta przeczytania

Jestem pod ogromnym wrażeniem książki „To będzie nasza tajemnica”, zarówno pod względem jej treści, jak i wysokiego poziomu w jakim autorka ją wydała. Widać, że dba o szczegóły. To pozycja dopracowana w każdym calu – pod względem stylu, fabuły, wykreowanych bohaterów, dialogów, a także redakcji, korekty, składu czy grafiki. Nawet jakbym bardzo chciała, to nie mam czego się przyczepić. Zdecydowanie książka warta przeczytania. Bez żadnych wątpliwości mogę ją polecić naprawdę każdemu.

Egzemplarz recenzencki otrzymałam od Karoliny Wójciak, a jeśli zakupisz książkę klikając jedną z opcji poniżej, ja otrzymam z tego niewielką prowizję:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *