Salon Urody Beata Troć

Regeneracja włosów botox

Od pewnego czasu wybierałam się do fryzjera, żeby podciąć moje włosy. Przy okazji miałam ochotę wykonać na nie jeszcze jakiś dodatkowy zabieg. Nie chcę ich jeszcze farbować, keratynowe prostowanie też nie jest dla mnie, więc szukałam czegoś innego. Ogromnie się ucieszyłam, gdy w ofercie Salonu Urody Beata Troć znalazłam zabieg „regeneracja włosów botox”. Ma on na celu wypełnienie, odbudowanie, nawilżenie oraz uszczelnienie włosów. Ponadto odbudowuje i redukuje mikro uszkodzenia powstałe w ich strukturze. Można go wykonać na wszystkich rodzajach włosów, ale zalecany jest przede wszystkim właścicielom tych cienkich, delikatnych i zniszczonych. Moje właśnie takie są, dlatego stwierdziłam, że ta kuracja będzie dla mnie idealnym wyborem. Za pomocą aplikacji moment.pl zapisałam się na wizytę. Bardzo się ucieszyłam, że termin nie był odległy, a dostępne godziny odpowiadały mi wręcz idealnie.

Salon Urody Beata Troć

Salon Urody Beata Troć znajduje się w Warszawie przy ul. Senatorskiej 28. Nie ukrywam, że przed wejściem towarzyszyły mi lekkie obawy. Pierwszy raz spotkałam się ze stosowaniem botoxu na włosy. Do tej pory kojarzył mi się jedynie z zabiegami kosmetycznymi twarzy. Ponadto nigdy wcześniej nie miałam styczności z botoxem w praktyce. W związku z tym nie wiedziałam, czego tak naprawdę mam się spodziewać. Okazało się, że nie było jednak powodów do strachu. Zabieg jest zupełnie bezbolesny i nic złego z moimi włosami się nie stało, a wręcz przeciwnie!

Alter Ego Italy B.Toxkare Hair Lifting System

B.Toxkare Hair Lifting System

W Salonie Urody Beata Troć do wykonania zabiegu regeneracja włosów botox stosowana jest linia produktów Alter Ego Italy – B.Toxkare Hair Lifting System. To innowacyjna kuracja, która przywraca włosom maksymalną elastyczność, jak również prawidłowy poziom nawilżenia. Opóźnia także procesy starzenia się włosów i odbudowuje mikrouszkodzenia. Cały system opiera się na zaawansowanej technologii oraz koktajlu naturalnych składników aktywnych. Produkty zawierają w sobie między innymi kwas hialuronowy.

Alter Ego Italy B.Toxkare Hair Lifting System

Zabieg B.Toxkare od Alter Ego Italy na moich włosach wykonał Paweł. Całość kuracji można podzielić na trzy etapy:

I ETAP

Na zmoczone wodą włosy Paweł zaaplikował mi na około 3 minuty szampon głęboko oczyszczający Alter Ego B.Toxkare Prepping Shampoo. Następnie wykonał masaż głowy. W ten sposób przygotował strukturę moich włosów tak, aby umożliwić kolejnemu produktowi dotarcie do wnętrza włosa i przywrócenie mu elastyczności.

Alter Ego Italy B.Toxkare

II ETAP

Po spłukaniu szamponu i odsączeniu nadmiaru wody z włosów, Paweł za pomocą strzykawki zaaplikował na nie serum liftingujące Alter Ego B.Toxkare Lifting Serum. W moim przypadku użył jedną ampułkę o pojemności 20 ml. W przypadku krótszych włosów odmierzane jest 10 ml. Produkt nakładał pasmo po paśmie na długości włosów jednocześnie masując. Następnie przykrył włosy czepkiem na około 12 minut. Serum liftingujące od Alter Ego Italy regeneruje, a także wzmacnia włosy od wewnątrz. Przywraca im witalność, miękkość oraz blask, co zapewnia im zdrowy i młody wygląd. W jego składzie znajdują się wysoko skoncentrowane składniki takie jak kwas hialuronowy (nawilża i wygładza włókna włosów), kolagen i keratynę (zapewniają włosom sprężystość, elastyczność, jak również miękkość)

regeneracja włosów botox

III ETAP

Podczas ostatniego etapu kuracji Paweł na niespłukane włosy równomiernie zaaplikował krem uszczelniający Alter Ego B.Toxkare Contouring Cream, przykrył włosy czepkiem na około 15 minut, a następnie spłukał. Również ten produkt posiada w swoim składzie wysoką zawartość kwasu hialuronowego, kolagenu, a także keratyny, które zapewniają włosom nawilżenie oraz odżywienie. Krem uszczelniający ma także na celu zatrzymanie substancji aktywnych głęboko we włóknie włosa i domknięcie łusek.
regeneracja włosów botox
W Salonie Urody Beata Troć cena zabiegu regeneracyjna włosów botox to koszt około 50-80 złotych. Przy okazji zdecydowałam się także na strzyżenie z modelowaniem, które kosztuje od 75 do 120 złotych. Pomimo wykonania dwóch usług, czas wizyty nie wydłużył się znacznie. W salonie spędziłam mniej więcej 60-80 minut.
Salon Urody Beata Troć

Fachowe porady profesjonalnego fryzjera

Podczas strzyżenia Paweł zaproponował mi, abyśmy cieniowanie włosów rozpoczęli nie od samych końców, lecz trochę wyżej. Moje włosy są dość rzadkie, a do tego bardzo cienkie. W związku z tych całkowite cieniowanie powoduje, że na samych końcach pozostaje ich niewielka ilość, która bardzo szybko się niszczy i rozdwaja. Wykonanie strzyżenia według fachowej porady Pawła sprawiła, że moje włosy wyglądają tak, jakby optycznie było ich znacznie więcej.
Ogród Saski
Ponadto Paweł poradził mi, abym przy stylizowaniu włosów zaczęła używać sprayu zwiększającego objętość. Zarekomendował produkt Fat MUK, którego wówczas użył do wymodelowania fryzury. Przy okazji uświadomił mi również, że po spryskaniu włosów lakierem należy poczekać aż na nich wyschnie. Dopiero wówczas układać włosy – dzięki temu nie będą sztywne i sklejone.
Ogród Saski

Po wykonaniu kuracji regeneracja włosów botox wraz ze strzyżeniem i modelowaniem wyszłam z Salonu Urody Beata Troć całkowicie zadowolona. Pracownicy przyjęli mnie bardzo ciepło, wizyta przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Moje włosy już po pierwszym zabiegu odżyły – nabrały blasku, stały się bardziej uniesione i sprężyste. A loki trzymały się jeszcze następnego dnia! Dla jeszcze lepszego efektu Paweł zachęcał mnie do powtórzenia całego programu jeszcze dwa razy, co trzy tygodnie. I myślę, że skorzystam z tej rekomendacji. Widać, że w Salonie Urody Beata Troć pracują profesjonaliści znający się na swoim fachu i z chęcią się u nich jeszcze nie raz pojawię.
Ps. Po trzech tygodniach niestety nie wybrałam się na zabieg ze względów prywatnych, ale ogólnie mam w planach jeszcze zabieg powtórzyć – mam nadzieję, że uda mi się jak najszybciej.
WPIS POWSTAL WE WSPÓŁPRACY Z MOMENT.PL

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *