Zostaliśmy na lodzie – Klaudia Bianek

  Zostaliśmy na lodzie – Klaudia Bianek   Nie przychodzi mi łatwo opisanie swoich wrażeń po lekturze „Zostaliśmy na lodzie” autorstwa Klaudii Bianek. To moja druga książka tej autorki i jak „Życie po tobie” całkiem mi się podobało, tak tu byłam bardzo zawiedziona.   Zuza od najmłodszych lat trenuje łyżwiarstwo …

16 powodów, dzięki którym nie spisuję 2016 roku na straty

Ubiegły rok dał mi popalić i to ostro. Już to po ślubie straciłam grunt pod nogami, a kiedy wydawało mi się, że już zaczyna wszystko się układać, zaczęło się trzęsienie ziemi i tajfun jednocześnie. Miałam wrażenie, że fundamenty, które tak skrupulatnie budowałam od dziecka w jednej chwili zostaną zniszczone. Pierwszy …